צמחיה למשרד ולעסק

מה היתרונות ולמה זה כדאי?

לאחרונה עלה לכותרות מושג אשר נקרא "ביופיליה" שמשמעותו הינה "אהבת הטבע" וחזרה למקורות ע"י שילוב אלמנטים מעולם הטבע בחיי היום יום. הנושא עולה בעיקר בסביבת עבודה משרדית משולבת צמחיה אשר הוכחה כמשפרת תפקוד ותפוקה אצל עובדים.

מקומות עבודה רבים מנותקים כיום מהקשר לטבע ולסביבה הטבעית שבה אנו אמורים לחיות – זיהום האוויר הפך להיות חלק משגרת חיינו בסביבה האורבנית. כיום, ניתן למצוא המון סוגי כימקלים רעילים אשר הינם חלק מפליטת גזים מכלי רכב, ריהוט, פלסטיקה, שטיחים, צבעים, ציוד אלקטרוני וכו' שנפוצים בכל מקום. הסיכון הגבוה ביותר קיים בבניינים ומשרדים רבי-קומות אשר אינם פתוחים לזרימה חופשית של אוויר טרי, בנויים מחומרי בנייה נפוצים ומכילים את הריהוט המשרדי ומוצרי האלקטרוניקה המדוברים.

ידוע גם כי לצמחיה אפקט של הגנה נגד קרינה, הן בחסימה והן בבליעה ע"י הצמחים, צמחים בעצם משתמשים בקרינה בתהליכי הפוטוסינתזה שלהם.

בחללים המשרדיים של היום ישנה לא מעט קרינה הנפלטת מכמעט כל מכשיר חשמלי ולכן, משרד עם סביבה ירוקה יותר הינו משרד נקי יותר מקרינה.

אם אתם נמצאים במשרד / בעסק כל היום, רוצים לשדרג את מראהו, מעוניינים להתקרב קצת יותר לטבע ולהנות מאוויר יותר נקי, כדאי לכם לשקול הכנסת צמחיה חיה למשרד.

הצמחיה שאנו מספקים הינה הידרופונית, משמע – הרבה יותר נקיה ממזיקים, ללא צורך בניקוז, ללא טפטופים מיותרים עקב עודף השקיה או התעסקות בעניין ההשקיה. המערכות שלנו מסופקות עם מצופי פיצוי לטובת מילוי מים אוטומטי ושאר מיכלי השתילה שלנו מצוידים במדיד גובה מים אשר ינחה אתכם מתי יש להוסיף מים לעציץ.

הצמחים שאנו משתמשים בהם בעיקר הינם "צמחים מטהרי אוויר" אשר להם זיקה מיוחדת לספיחת גזים רעילים ועל ידי כך מטהרים את הסביבה.

אנו מתאימים את הצמחיה לעוצמת האור במשרד כך שהצמחים בחלל המשרד יצמחו ויגדלו גם ללא שמש.

מערכות הדרופוניות

פרוייקטים נבחרים במשרדים

מחיצות הידרופוניות בחלל משרדים

מחיצות הידרופוניות של צמחי נוי מטהרי אוויר לצל מלא לבידוד אזור העבודה ממסדרון המעבר.

קרא עוד

אדנית הידרופונית

צמחי נוי מטהרי אוויר לצל מלא באדנית הידרופונית בהתאמה אישית.

קרא עוד

פנאיה

140 מטר של צמחי נוי מטהרי אוויר, פורחים וירוקי עד בתוך מבנה בקומה עשירית.

קרא עוד